28 березня на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 у рамках семінару вчителів іноземних мов пройшов щорічний конкурс-захист учнівських презентацій.

Цьогорічна тема «Волонтери – покоління NEXT» - дуже актуальна. Адже виховання таких соціально-значущих якостей підростаючої особистості як альтруїзм, відповідальність, гідність, милосердя, ініціативність здійснюється найбільше через особисту участь у волонтерському русі.

Увазі присутніх було представлено 10 презентацій англійською та по одній французькою та німецькою мовами.

Всі учасники намагалися дати відповідь на основне питання: хто такий волонтер? Учні підготували авторські роботи, де відобразили різні напрямки волонтерства, а також своє бачення волонтерства представляли у творчих баченнях. Вони показали сучасний світ сповнений нещасть та недосконалостей. Волонтери – це люди, які прийшли за покликанням власної душі, готові допомогти тим, хто цього потребує. Волонтерство – це не робота, за це не платять грошей, це внутрішня здатність людей, яким не все одно. Це рідкісна можливість допомогати людям, спілкуватися з ними, втілювати в життя ідеї та постійно діяти і йти лише вперед.

- Учениці Чернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шкирта Анастасія та Черебин Василина представили роботу місцевої волонтерської організації «Турбота».

- Восьмикласниці Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Тільняк Анастасія, Ковач Вероніка та Андрійчук Анастасія розповіла про волонтерську роботу своєї вчительки Боднарюк Л.С.

- Організації волонтерської роботи для допомоги українським воїнам була присвячена робота Любки Даніелли (Олешницька ЗОШ І-ІІІ ступенів).

- Волонтерську роботу в Україні представила учениця Буківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Фулитка Анастасія.

- Поколінням великих сердець назвала волонтерів ХХІ століття учениця Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіш Даніела.

- Що дає для мене участь у волонтерському русі – відповідь на це питання дала учениця НВК «Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ №7» Магарита Олександра.

- Найкращі волонтерські програми 2019 року презентувала учениця Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Жупанин Олена.

- Оригінальний підхід до презентації знайшли учні Широківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Попович Руслан та Копинець Юлія.

- Історії виникнення волонтерського руху в Україні та у Виноградівському районі була присвячені роботи учениці Вилоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Мейсар Естер-Петри та учня Великоком'ятівської ЗОШ І-ІІ ступенів Андрашко Максима.

- Прикладом істинного волонтерства назвала Матір Терезу та принцесу Діану учениця НВК «Виноградівська ЗОШ І-ІІ ступенів –ДНЗ №6» Німець Крістіна.

Члени журі оцінили хорошу мовну підготовку учнів, їх вміння презентувати підготовані матеріали та високу громадянську позицію. Волонтери Корпусу Миру Корделія Онгерс та Холлі Нікерсон надали методичні рекомендації щодо вміння складати та презентувати короткі спічі, а також презентували свою роботу, як волонтерів, в Україні та закладах освіти нашого району.


Галерея " Волонтери покоління Next"

/Files/images/uzori/C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_5c927e209eee-1.gif

WRITE ON! UKRAINE -конкурс креативного письма

Насолоджуйся, виражаючи думки англійською мовою!

21 лютого 2019 року на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за підтримки волонтера Корпусу Миру Корделії Онгерт відбувся районний етап міжнародного англомовного конкурсу творчого письма “Write Оn!”. 22 учнів загальноосвітніх шкіл району взяли участь у першому етапі конкурсу, який проводиться у Виноградівському районі вже четвертий рік поспіль.

Write On! – це щорічний конкурс для школярів 6-11 класів, де можна проявити та удосконалити своє критичне мислення, навики письма та знання англійської мови.

Write On!-це хороша МОЖЛИВІСТЬ ВИГРАТИ НАГОРОДУ НА РІВНІ ШКОЛИ, ОБЛАСТІ, ТА КРАЇНИ!

Учасники конкурсу мали одну годину, щоб написати ессе на запропоновану тему. При оцінюванні журі брало до уваги більше креативність та творчість, а менше уваги зверталося на граматику та орфографію. Переможці районного етапу Земко Стефанія (Виноградівська ЗОШ №1), Куліков Кирил (Виноградівська ЗОШ №4), Бобіта Василь (Виноградівська ЗОШ №1), Черепко Катерина (Виноградівська ЗОШ №8), Сікора Алесандр (Виноградівська гімназія) та Літвінова Ольга (Виноградівська ЗОШ № 8) отримають призи за участь, а кращі роботи потраплять до національного етапу конкурсу. Сподіваємося, що серед його учасників будуть і учні нашого району.

/Files/images/konkursi/write_on/2019/52828055_351036798954789_7865280915180617728_n.jpg /Files/images/konkursi/write_on/2019/52917305_2056276301076473_8379575696661413888_n.jpg /Files/images/konkursi/write_on/2019/52917969_2610442718984948_9077197948831399936_n.jpg

29 березня 2018 року на базі Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 проводився щорічний конкурс презентацій.Тема:«Я – європеєць».

Конкурс проходив серед учнівської молоді 9 – 11 класів Виноградівщини. До уваги присутніх вчителів іноземних мов було представлено 12 презентацій англійською мовою та 2 - французькою.

Основними завданнями конкурсу є розвиток у школярів активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни, формування європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини та вміння обґрунтувати та презентувати власну позицію іноземною мовою.

За рішенням журі конкурсу авторами кращих робіт стали учениця Виноградівської гімназії Кобаль – Хассетт Мадлена та учень Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 Кузьмін Ігор, які вдало представили власне бачення України в минулому та майбутньому.

Для учнів Королівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Пальок Яни та Ботош Богдани, учениць Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 Швець Вікторії та Густа Каріни бути європейцем означає нести відповідальність за родину, громаду, країну. Це надає свободу вибору та робить нас вільними.

Головним для учнів Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 Гріга Анастасії та Літвінової Ольги, учениці Великокопанської ЗОШ І – ІІІ ступенів Пилип Богдани та учениці НВК «Боржавська ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Ребрик Вікторії є дотримання прав людини та слідування духовним ідеалам.

Учні Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Гречин Мирослава, Мацько Анастасія та учениця Сасівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Носок Анастасія вважають, що «бути європейцем» означає відсутність віз, можливість подорожей, навчання та роботи в різних країнах Європейського Союзу. Саме через освіту і відбувається формування нашого європейського майбутнього.

На думку учнів Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Дубляк Марії, Тімканич Емілії та учениці НВК «Виноградівська ЗОШ І – ІІІ ступенів– ДНЗ №7» Магарита Олександри дуже важливим є прищеплення європейських цінностей через засоби мистецтва.

Розуміння важливості захисту навколишнього середовища у всьому світі висвітлюють у своїх презентаціях учениці Чернянської ЗОШ І – ІІІ ступенів Чонка Ірина та Чорнотисівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Панько Аліна.

Усвідомлюючи вагомість своєї активної позиції учні переконані, що Україна – велика європейська держава зі своїми традиціями, цінностями, ідеалами, а молоде покоління - це майбутнє країни, яке зробить все можливе для її процвітання.

/Files/images/konkursi/ya-_vropets/DSCN3215.JPG

/Files/images/konkursi/ya-_vropets/DSCN3188.JPG /Files/images/konkursi/ya-_vropets/DSCN3191.JPG /Files/images/konkursi/ya-_vropets/DSCN3195.JPG /Files/images/konkursi/ya-_vropets/DSCN3196.JPG /Files/images/konkursi/ya-_vropets/DSCN3197.JPG /Files/images/konkursi/ya-_vropets/DSCN3198.JPG /Files/images/konkursi/ya-_vropets/DSCN3200.JPG /Files/images/konkursi/ya-_vropets/DSCN3201.JPG /Files/images/konkursi/ya-_vropets/DSCN3203.JPG

2017р-"Мій власний шлях до успіху"

2016р -"Безмежний світ моєї малої Батьківщини"

Кiлькiсть переглядiв: 264

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.