28 вересня 2017 року на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 пройшов семінар для молодих вчителів району на тему: «Особистісно-орієнтований підхід у вивченні англійської мови».

Волонтер Корпусу Миру США в Україні Кейті Міллер підготувала цікавий матеріал для роботи з текстами для зорового сприймання, вправами для сприймання на слух та усного продукування, наголосивши на тому, що творчість вчителя породжує творчість учня. Якщо на кожний урок намагатися підбирати такі види навчальної діяльності, які дають матеріал для роздумів, можливість виявити ініціативу і самостійність, потребують розумового напруження, винахідливості, творчості, це зацікавить дітей, викликатиме позитивні емоції та бажання навчатися.

Учасники семінарумали можливість отримати корисну інформацію щодо методів і прийомів читання, залучення їх до діалогічної взаємодії з текстом, самовираження у творчій діяльності.

Учителі мали можливість поспілкуватися з носієм мови, подивитися відеоматеріали та подискутувати. Семінар надав можливість учасникам отримати практичні рекомендації. Отримана інформація стане поштовхом для нових ідей у методиці викладання англійської мови і зробить процес навчання цікавішим для учнів та вчителів.

/Files/images/klub_molodogo_vchitelya/1.jpg /Files/images/klub_molodogo_vchitelya/2.jpg /Files/images/klub_molodogo_vchitelya/3.jpg /Files/images/klub_molodogo_vchitelya/5.jpg /Files/images/klub_molodogo_vchitelya/7.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.