Готуємось до ЗНО 2019!

13 грудня 2018 р. на базі Виноградівської гімназії було проведено районний семінар – практикум вчителів англійської мови, які викладають в одинадцятих класах, на тему: "Готуємось до ЗНО 2019:Аудіювання".

/Files/images/kartinki/C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_f11.jpg Завідувач РМК Гербей О.Ю. проаналізувала результати районного моніторингу навчальних досягнень учнів 11 - класів, які планують здавати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Учасники семінару виробили спільні заходи щодо активізації підготовки учнів до успішної здачі ЗНО:
- організація воркшопів для вчителів за участі волонтера Корпусу Миру Корделії Онгерс з метою розробки індивідуальних шаблонів для подальшого їх використання у роботі з учнями,
- участь у семінарах-тренінгах на базі ЗІППО, які проводять сертифіковані викладачі та тренери,
- індивідуальна співпраця з волонтерами Корпусу Миру,
- участь у олімпіадах, конкурсах, змаганнях з англійської мови,
- майстер-класи педагогів, учні яких показали найкращі результати,
- постійне використання онлайн-тестів.


Змістовно та креативно працювали педагоги з волонтеркою Корпусу Миру Корделією Онгерс. Основна увага вчителів була зосереджена довкола стадій аудіювання та найефективніших прийомів роботи з матеріалом для слухання. Вчителі збагатили власну методичну скарбничку новими способами подачі аудіоматеріалу та вправами на успішне засвоєння лексичного й граматичного інвентарів.

/Files/images/semnari/13122018/images.jpg

Учасники семінару отримали цінну інформацію щодо актуальних методів та форм проведення аудіювання з метою підготовки випускників до успішної здачі ЗНО – 2019, ознайомилися з видами завдань для аудіювання та алгоритмом їх виконання.

/Files/images/semnari/13122018/фото 3.jpg /Files/images/semnari/13122018/фото 4.jpg /Files/images/semnari/13122018/фото.jpg /Files/images/semnari/13122018/фото 1.jpg

/Files/images/semnari/13122018/фото 6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.