сайт - nus.org.ua

Нова Українська Школа email:novashola2018@gmail.com

e-ma

/Files/images/posilannya/nus.jpg

UKRAINIAN ENGLISH LANGUAGE TEACHER LEARNING PLATFORM

Для вчителів англійської мови, які навчатимуть першачків з вересня 2018 року, відрили онлайн-платформу для підвищення кваліфікації.

“Слухачі курсу, зокрема, дізнаються, як підвищити мотивацію дітей до навчання, правильно вказувати на помилки та максимально розкрити лінгвістичні здібності”,– йдеться у повідомленні.

Дистанційний курс буде відкритим до 1 січня 2019 року. Окрім того, ним безкоштовно можуть скористатись не лише викладачі, а й усі охочі.

Навчання на платформі є частиною очно-дистанційного курсу, обов’язкового для вчителів початкових класів. Платформа складається з двох блоків:

  1. інформаційного, який призначений для ознайомлення з опціями, цілями та задачами навчальної платформи (доступний англійський або український варіант);
  2. навчального, який призначений для онлайн-навчання (доступний англійський варіант).

На платформі передбаченаокрема закрита сторінка для методистів, де вони зможуть перевірити автентичність документа, виданого вчителю після завершення навчання.

Також єокремий розділ для батьків учнівз посиланнями на корисні навчальні матеріали.

“Вони мають зробити вивчення англійської мови цікавим для дитини, а також подадуть багато ідей для навчання у формі гри–через пісні, театральні вистави або читання книжок. У цьому розділі також можна знайти посилання на мобільні додатки, які сприятимуть вивченню англійської”,– пояснили в МОН.

Як користуватись платформою, можна дізнатись, переглянувши спеціальнуінструкціюабовідео.

Розробленням курсу займались фахівці МОН, Британської Ради та Кембриджського університету (Cambridge University Press та Cambridge Assessment English).

Нагадаємо, цього року для першокласників вперше надрукують за державні коштипідручники з англійської мови від Кембриджського університету та MM Publication.

Моніторинг пілотування Держстандарту щодо іноземних мов показав, що діти, навчаючись за новими програмами та методиками,не втрачають ентузіазму вчитися.

Окрім того, майже 20 тисяч вчителів іноземних мов пройдуть підвищення кваліфікації до кінця літа.

посилання для регістрації-NUS-ENGLISH.PLATFORM

Кiлькiсть переглядiв: 404

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.